Wesele w stylu glamour to przede wszystkim blask, błysk, rozmach i oczywiście bogactwo. Decydując się na ten styl warto zadbać o kontrolowaną elegancję. Ten motyw przewodni łatwo przekombinować i zamiast wyrafinowanej ceremonii otrzymamy tandetność i kiczowatość. 

Skupmy się nad wyglądem Panny Młodej, bo to ona u boku swojego dżentelmena będzie główną gwiazdą tego dnia. Decydując się na ślub i wesele w stylu glamour powinniście wyglądać jak prawdziwe gwiazdy Hollywood lub wytworne pary książęce. Długie, wyszukane suknie z szerokim dołem, czyli tak zwane princessy lub niezwykle kobiece syrenki to strzał w dziesiątkę. Idealnie sprawdzą się odkryte ramiona lub plecy, które dodadzą zalotności i kokieteryjności. Suknie przewiązane złotym lub srebrnym pasem również będą świetnie pasować. Kreacja może być pokryta kryształowymi zdobieniami a także perełkami lub koralikami.  Możecie spełnić swoje dziecięce marzenia o długim welonie albo trenie okazale ciągnącym się za Wami.

Stylizację cudownie uzupełnią błyszczące, srebrne szpilki oraz efektowna biżuteria. Postawcie na wiszące kolczyki oraz piękny naszyjnik, dopasowany do aplikacji na sukni. Możecie również zaszaleć z ozdobami we włosach, te błyszczące będą się cudownie prezentować. Makijaż Panny Młodej na weselu w stylu glamour może być wyrazisty. Rozświetlający, złoty z czerwoną szminką idealnie wpasuje się w ten styl przepychu i bogactwa . 

Nie zapomnijcie o najważniejszym elemencie Waszego wyglądu, czyli blasku w oczach 🙂

 

Komentarze z Facebooka
Pokaż więcej podobnych artykułów
Pokaż więcej w kategorii Różne