Ślub, wesele i jego przedłużenie poprawinami zwane już prawie do końca przemyślane? Biała, bogato zdobiona suknia i świetnie skrojony garnitur szyte na zamówienie u najlepszych w mieście krawców. A co z drugim dniem jeśli o kreację chodzi, stylizacja już przygotowana?

Warto zadbać o poweselną kreację również z wyprzedzeniem. Czas leci bardzo szybko, sukienka na poprawiny sama się nie znajdzie i jeśli zostawisz to na ostatnią chwilę, możesz tylko skomplikować sprawę. Później będziesz miała o wiele więcej spraw na głowie. Lepiej już teraz wybrać coś wartego uwagi i spokojnie przechować kreację w swojej szafie.

Już nie musi być biała, błyszcząca i długa!

Poprawiny rządzą się swoimi prawami. Nie ma określonych wymagań co do stroju na ten dzień. Prawdą jest, że nadal i Wy jako Para Młoda i goście będziecie czuli podniosły czas, związany z zaślubinami i weselem, jednak odrobina luzu jest także potrzebna. Na tańce i biesiadę w dzien po, można włożyć nieco skromniejszy zestaw, z przyjemnych materiałów lub coś w twoim indywidualnym stylu. Nawet jako świeżo poślubiona, żona nie musisz paradować cały dzień w bieli, a nawet pastelach. Jeśli jesteś zagorzałą hipiską lub fanką rockowego stylu, ubierz się w kieckę, która to podkreśli. Mimo, że jesteś w centrum uwagi, to w końcu Ty i Twój mąż jesteście gospodarzami całej imprezy i to Wy macie czuć się wyjątkowo i po swojemu.
Dlatego w wolnej chwili wyskocz na zakupy z przyjaciółką lub przyszłym mężem, kup wyjątkową sukienkę na poprawiny. Bądź przygotowana, bo właśnie ludziom przygotowanym szczęście sprzyja najbardziej!

Komentarze z Facebooka
Pokaż więcej podobnych artykułów
Pokaż więcej w kategorii Bez kategorii