Czy warto kupić mieszkanie?

O tym, że ceny mieszkań spadają mówi się na każdym kroku. Prawdą jest jednak, że najwięcej na spadkach cen mogą zyskać Ci, którzy szukają lokum na rynku wtórnym. Coraz więcej jest mieszkań przeznaczonych na sprzedaż, a chętnych brakuje. Przyszły rok nie poprawi owej sytuacji, bowiem w życie wejdzie kolejna już rekomendacja. Tym samym trudniej będzie o kredyt hipoteczny.

Oczywiście deweloperzy Bydgoszcz również muszą się liczyć z sytuacją. Skoro mieszkań będzie dużo, będzie w czym wybierać to i ceny na rynku wtórnym muszą zejść w dół. Tymczasem w wielu miastach nadal utrzymują się na wysokim poziomie. Przypuszczalnie cena pójdzie w dół najpierw w przypadku nieruchomości, których usytuowanie pozostawia wiele do życzenia.

Pytanie pochodzące z tematu zadaje sobie dziś wiele osób. Sprawa wygląda następująco – jeśli nie musicie martwić się o zdolność kredytową, przyznanie kredytu hipotecznego, problem ten w ogóle Was nie dotyczy to czekać. W przypadku kiedy kupno mieszkania uzależnione jest od kredytu właśnie warto rozważyć kupno jeszcze w grudniu.

Previous post Po jakich wodach pływać jachtem?
Next post Wyjątkowa kolacja we dwoje – jaką kuchnię wybrać?