Wybór odpowiedniej kreacji na pierwszy dzień wesela nie jest łatwy i zajmuje sporo czasu. Być może z tego powodu, wiele z nas nie myśli o odpowiednim stroju na drugi dzień? To błąd!

Jasne jest, że sukienka na poprawiny powinna być mniej efektowna niż nasza suknia z dnia poprzedniego. Skromniejsza nie oznacza banalna. Spotkanie na poprawinach jest już mniej oficjalne, zapraszana jest najbliższa rodzina i znajomi. Czy nieformalna atmosfera oznacza, że można sobie odpuścić szyk i elegancję? Niekoniecznie, przecież dalej chcemy być centrum uwagi.

W butikach internetowych znajdziemy masę propozycji w przystępnych cenach. Możemy po raz kolejny zabłysnąć świetną stylizacją, która nie spowoduje debetu na bankowym koncie. Wybierzmy coś w czym będziemy czuły się wygodnie i komfortowo. Może warto, żeby strój odzwierciedlał naszą osobowość i temperament? Ustaliłyśmy już, że nasza sukienka będzie dyskretna. Wybierzmy więc prosty, nowoczesny fason, który pozwoli nie tylko na stylowy wygląd, ale da nam swobodę w wyborze interesującej biżuterii i dodatków. Modne w tym sezonie falbany w połączeniu z rozkloszowanym dołem, to ciekawa i warta rozważenia propozycja. Podobnie jak – seksownie wycięte – suknie asymetryczne, czy sukienki w stylu boho.

Macie już pomysł na szalone poprawiny? Dzięki przemyślanej kreacji na pewno będą udane!

Komentarze z Facebooka
  • Łóżka i komody dla dzieci

    Tak już niedługo zostaniecie rodzicami, po raz pierwszy w życiu. Wasza rodzina powiększy s…
  • Testy na alergie skórne

    Testy na alergię skórną mogą być wykonywane na kilka sposobów. Jeśli wynik testu punktoweg…
  • Pieczywo antyalergiczne – bezglutenowe

    Pieczywo bez wątpienia jest tym składnikiem posiłków, po który wielu z nas sięga bardzo cz…
Pokaż więcej podobnych artykułów
Pokaż więcej w kategorii Różne